Z rekordowymi bonusami powitalnymi i zbliżającym się sezonem świątecznych zakupów, teraz jest idealny czas, aby złożyć wniosek o nową kartę lojalnościową

17 lutego 2021

Ten artykuł został wysłany przez zespół Personal Finance Insider. Nie został sprawdzony, zatwierdzony ani w inny sposób zatwierdzony przez żadnego z wymienionych emitentów. Niektóre z ofert, które widzisz na tej stronie, pochodzą od naszych partnerów, takich jak Citi i American Express, ale nasz zasięg jest zawsze niezależny. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie.

  • Otrzymanie bonusu powitalnego na karcie kredytowej to najprostszy sposób na zwiększenie ilości punktów, mil lub salda zwrotu gotówki.
  • Większość bonusów powitalnych wymaga spełnienia minimalnych wymagań dotyczących wydatków. Jeśli złożysz wniosek teraz, możesz przeznaczyć swoje wydatki świąteczne na ten wymóg, aby zdobyć maksymalne nagrody.
  • Karta Chase Sapphire Preferred® i karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards oferują najwyższe w historii premie powitalne.
  • Te oferty nie będą dostępne wiecznie, więc zechcesz złożyć wniosek wcześniej niż później.
  • Zobacz listę najlepszych bonusów powitalnych z kart kredytowych Business Insider dostępnych już teraz »

Nie było wielu okazji, aby określić coś jako „idealne w 2020 roku, ale jest jedna dobra passa w tym niesamowicie burzliwym roku: karty kredytowe nigdy nie były bardziej satysfakcjonujące.

To może brzmieć zaskakująco. Jeśli zwracałeś uwagę na krajobraz kart kredytowych, prawdopodobnie słyszałeś, że banki zwiększają wymagania dotyczące zatwierdzania i obcinają limity kredytowe na istniejących kartach. Chociaż banki rzeczywiście zaostrzają ograniczenia, aby uniknąć bardziej ryzykownych klientów, zawsze starają się przyciągać klientów o niskim ryzyku i wysokich dochodach. W tej chwili korzystają z bardzo kuszących ofert, aby przyciągnąć uwagę, w tym takich, które są dostępne tylko przez ograniczony czas.

Oto trzy powody, dla których powinieneś rozważyć skorzystanie z tych ofert wcześniej niż później, a następnie przyjrzyj się niektórym z najlepszych bonusów powitalnych dostępnych teraz.

Jeśli zaczniesz działać teraz, Twoje świąteczne zakupy również da Ci prezent

Co jest lepszego niż wywołanie uśmiechu na czyjejś twarzy, gdy rozpakują Twój prezent? Uśmiech na twarzy w tym samym czasie za pomocą kilku punktów nagrody lub zwrotu gotówki. Ile w zeszłym roku wydałeś na prezenty dla rodziny, przyjaciół i współpracowników? Spójrz wstecz na te wydatki z zeszłego roku i zastanów się, co masz w zanadrzu na zakupy w tym roku. Otwierając nową kartę nagród, możesz umieścić na niej każdy zakup świąteczny, aby szybko dotrzeć do jednej z tych imponujących możliwości bonusowych.

Kiedy możesz pomyśleć o wyjeździe na wycieczkę, możesz po prostu poczuć się szczęśliwszy

Rok 2020 przyniósł wiele powodów do smutku, a jeśli nadal pracujesz w domu, możesz martwić się, że utkniesz na zawsze w pikselowanym oknie Zoom.

Nie bój się – podróż wróci. Gdy zaczniesz zdobywać punkty, możesz zacząć myśleć o tym, gdzie wykorzystasz te punkty, aby przejść za darmo. Według wszystkich badań naukowych wymienionych w tym artykule National Geographic samo zaplanowanie podróży wystarczy, aby pozytywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne. I spójrzmy prawdzie w oczy: wszyscy możemy się teraz z czegoś uśmiechnąć.

Nowa karta może poprawić Twoją zdolność kredytową – jeśli jesteś za to odpowiedzialny

Zarabianie premii za rejestrację i umieszczanie planów podróży na horyzoncie to krótkoterminowe korzyści. Co na dłuższą metę zrobisz teraz, ubiegając się o nową kartę lojalnościową?

Dopóki co miesiąc spłacasz w całości saldo, nowa karta kredytowa może mieć duży wpływ na Twoją zdolność kredytową. Wyższy limit kredytowy dla wszystkich kart może poprawić współczynnik wykorzystania kredytu, który jest kluczowym czynnikiem w określaniu ogólnej kondycji finansowej. Tak więc, gdy ubiegasz się o większy produkt finansowy, który zmienia życie, taki jak kredyt hipoteczny lub pożyczka samochodowa, dodatkowy kredyt z nowej karty lojalnościowej może pomóc w uzyskaniu kolejnej nagrody: niższej stopy procentowej.

Kilka kart kredytowych oferuje najwyższy w historii bonus powitalny

Jeśli Twój wynik kredytowy jest doskonały, zapoznaj się z niektórymi z ogromnych możliwości premii za rejestrację karty kredytowej, które są już dostępne. Bonus powitalny to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zdobycie większej liczby punktów, mil lub zwrotu gotówki, więc jest kluczowym elementem strategii każdego podróżnika z nagrodami.