W 100% zaangażowani we wspieranie Cię podczas kryzysu związanego z COVID-19.

Category: Stopa Procentowa
17 lutego 2021

konto oszczędnościowe online

  • 8x wyższa niż stawka krajowa **
  • Żadnych opłat za nic
  • Minimalny depozyt 5000 $

internetowe konto CD (1 rok)

  • Terminy: 1 rok, 2 lata, 3 lata, 4 lata i 5 lat
  • Zablokuj stałą stawkę w mniej niż 5 minut
  • Minimalny depozyt 5000 $

alternatywne

opcje CD:

Płynny CD 11m 0% RRSO

zablokuj stałą stawkę

i odblokuj swoje fundusze

bez żadnych kar

Drabiny CD

0,60-0,75% RRSO * Opcje

elastyczność dzięki

częstszemu dostępowi

do Twoich środków

dlaczego polubisz Access

Po co oszczędzać dzięki Citizens Access ?

Nie tylko jesteśmy w 100% zaangażowani w zapewnianie najlepszych doświadczeń w zakresie oszczędzania i wiodących na rynku stawek, ale także dogłębna wiedza instytucjonalna – Citizens Bank, NA, wspiera klientów od 190 lat, dysponując aktywami o wartości ponad 150 miliardów dolarów. Więc chociaż jesteśmy nowi, nasze korzenie nie są. A dzięki ubezpieczeniu FDIC, wiodącym praktykom w zakresie bezpieczeństwa i absolutnie żadnym promocyjnym stawkom lub opłatom, uzyskasz inteligentniejsze, prostsze i bezpieczne oszczędności… okres.

Jakie produkty oferuje Citizens Access?

Oprócz internetowych certyfikatów depozytów (CD) oferujemy konto oszczędnościowe online z jednymi z najlepszych dostępnych stawek, aby pomóc Ci zarobić więcej i osiągnąć cele oszczędnościowe.

W jaki sposób Citizens Access oferuje tak świetne stawki ?

Jesteśmy bankiem cyfrowym, wyłącznie online. Zaprojektowaliśmy naszą działalność tak, aby zminimalizować koszty, co oznacza, że ​​działamy bezgotówkowo, papierowo i nie mamy fizycznych oddziałów bankowych. Zamiast gromadzić te oszczędności dla siebie, zobowiązaliśmy się konsekwentnie oferować naszym klientom jedne z najlepszych dostępnych stawek.

Żadnych opłat za nic. Naprawdę?

Zgadza się! W przeciwieństwie do większości banków, Citizens Access nie pobiera żadnych opłat, nie pobiera żadnych opłat za otwarcie lub prowadzenie rachunku ani dodatkowych opłat za usługi. Żadnych opłat za nic.

Brak oddziałów? Jak uzyskać dostęp do swoich pieniędzy?

Żadne oddziały nie pozwalają nam zapewnić Ci jednych z najlepszych dostępnych stawek, ale bycie bankiem cyfrowym nie oznacza, że ​​nie masz dostępu do swoich środków. Po prostu połącz swoje konto z kontem (kontami) w innych instytucjach finansowych i skonfiguruj jednorazowy lub cykliczny przelew elektroniczny (obowiązują ograniczenia transferu) lub, jeśli wolisz, możesz również zadzwonić do nas i poprosić o wystawienie czeku.

Copyright 2020 Citizens Financial Group, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Citizens Access® jest oddziałem Citizens Bank, NA

Mieszkańcy CA – tutaj przejrzyj i skorzystaj ze swoich praw do prywatności.

^ Ubezpieczenie FDIC do maksymalnej kwoty dozwolonej przez prawo. Citizens Access i Citizens Bank, NA, są traktowane jako ten sam podmiot do celów obliczania limitów ubezpieczeniowych i depozytów FDIC, zgodnie z certyfikatem FDIC nr 57957.

** Krajowe średnie RRSO i inne stawki RRSO konkurentów, oparte na porównywalnych produktach depozytowych (wszystkie RRSO mają zastosowanie do poziomu salda równego 5000 USD), na dzień XX / XX / XXXX, są dostarczane przez Informa Research Services.Informars.com.Informa Research Services uzyskuje dane od różnych instytucji finansowych, które śledzi, i nie można zagwarantować ich dokładności. Jak podała Informa, stopa oszczędności Citizens Access na poziomie 0,60% RRSO jest 8-krotnie wyższa od stawki krajowej wynoszącej 0,08%.

* Roczna stopa procentowa (RRSO) i stopy procentowe są aktualne na dzień 25.09.2020. Oszczędności online: stawki mogą ulec zmianie bez powiadomienia. x.xx% RRSO dla sald od 0,01 USD do 4 999,99 USD; r.rr% RRSO dla sald 5000,00 USD lub więcej. CD online: minimalne saldo 5000 USD do uzyskania RRSO. Kara za wcześniejsze wycofanie. RRSO zakłada, że ​​odsetki pozostają na lokacie do terminu zapadalności.

Stopy procentowe i roczna stopa procentowa (APY) są aktualne na dzień 10.02.2020.

Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

x.xx% RRSO dla sald od 0,01 USD do 4 999,99 USD; r.rr% RRSO dla sald 5000,00 USD lub więcej.

Minimalne saldo 5000 USD do uzyskania RRSO.

Kara za wcześniejsze wycofanie może zmniejszyć zarobki.

RRSO zakłada, że ​​odsetki pozostają na lokacie do terminu zapadalności.