Odkryj przegląd banku

Category: Obsługi Klienta
17 lutego 2021

Discover jest najbardziej znane z kart kredytowych z nagrodami, ale to tylko część jego działalności. Jest to bank internetowy oferujący pełen zakres usług, a także firma świadcząca usługi płatnicze. Discover oferuje rozwiązania bankowe i emerytalne dla osób fizycznych. Discover jest również pożyczkodawcą, oferującym pożyczki osobiste, studenckie i mieszkaniowe.

Ponieważ jest to wyłącznie bank internetowy, Discover nie ma lokalnych oddziałów, które klienci mogą odwiedzać osobiście w celach bankowych. Nie oznacza to jednak, że nie są dostępne. Discover jest znane z doskonałej obsługi klienta, która jest dostępna 24 godziny na dobę.

Oto nasza recenzja Discover Bank i jego opcji bankowości osobistej, aby zobaczyć, jak wypadają na tle innych banków internetowych.

Podstawowe informacje o koncie

Kontrola

Odkryj rachunki czekowe * są w pewnym stopniu unikalne w świecie bankowości. Dzieje się tak dlatego, że – podobnie jak w przypadku wielu ofert kart kredytowych – Odkryj konta czekowe zapewniają nagrody pieniężne. Z kontem czekowym Discover klienci mogą co miesiąc otrzymać zwrot gotówki w wysokości do 3000 USD za zakupy kartą debetową.

Jeśli przekroczysz miesięczny limit 3000 USD, co miesiąc otrzymasz 30 USD zwrotu gotówki. W ciągu roku zarobisz 360 $ zwrotu gotówki za samo zakupy za pomocą karty debetowej. Jeśli wydałeś tylko 2000 USD na zakupy kartą debetową miesięcznie, to nadal daje 240 USD zwrotu gotówki w ciągu roku.

Inną funkcją, z której słynie Discover w przypadku kont czekowych, jest brak opłat. Nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta, zamawianie czeków, korzystanie z bankomatów w sieci, płacenie rachunków online lub wymianę kart debetowych. Odkryj konta czekowe nie mają minimalnych wymagań dotyczących salda ani wymagań dotyczących działalności.

Ogólnie rzecz biorąc, Discover oferuje jedno z najlepszych kont czekowych.

OszczędnościDiscover oferuje również internetowe konto oszczędnościowe z konkurencyjnymi stawkami, które są pięć razy wyższe niż średnia krajowa. Obecnie konta oszczędnościowe Discover zarabiają 0,60% RRSO. Mając 10 000 USD na koncie oszczędnościowym, zarabiałbyś ponad 60 USD z odsetek rocznie. Odsetki są naliczane codziennie i wypłacane co miesiąc.

Nie ma żadnych opłat związanych z kontami oszczędnościowymi online za pośrednictwem Discover. Nie ma również wymogu minimalnego salda. Porównaj to z kontem Bank of America Advantage Savings, które wymaga minimalnego salda w wysokości 500 USD, aby zrezygnować z opłat miesięcznych w wysokości 8 USD.

Rynek pieniężnyRachunki rynku pieniężnego wykorzystują siłę zarobkową konta oszczędnościowego, a także zapewniają dostęp do funkcji sprawdzania bardziej wszechstronnego konta. Konta rynku pieniężnego Discover zapewniają klientom dostęp do bankomatów, kartę debetową i możliwości wypisywania czeków.

Wygoda nie jest jedyną zaletą kont na rynku pieniężnym Discover. Te konta oferują wysoki potencjał zarobkowy. Salda kont poniżej 100 000 USD zarabiają 0,45% RRSO. Salda o wartości 100 000 USD i wyższe dają 0,50% RRSO. Saldo konta w wysokości 20 000 USD zaoszczędzone przez pięć lat przyniesie 90 USD w pierwszym roku i 455 USD w ciągu pięciu lat oszczędzania.

Rachunki Discover na rynku pieniężnym nie mają opłat ani minimalnego salda. Rachunki rynku pieniężnego pozwalają zarabiać większe odsetki niż w przypadku tradycyjnego rachunku czekowego.

Kolejnym rozwiązaniem bankowym Discover Bank są certyfikaty depozytowe (płyty CD). Te wszechstronne rachunki o wysokim zysku zapewniają klientom gwarantowane zwroty. Odkryj warunki dotyczące CD wahają się od trzech miesięcy do 10 lat, w zależności od Twoich potrzeb.

Discover oferuje jedne z najlepszych stawek CD na rynku. Oto spojrzenie na potencjał odsetkowy kont Discover na kontach CD o różnej długości z początkowym depozytem w wysokości 15 000 USD: Długość okresuProcent RRSOOdsetki 3 miesiące0,25% RRSO9 USD 12 miesięcy0,60% RRSO90 $ 3 lata0,70% RRSO318 $ 5 lat0,80% RRSO612 $ 10 lat0,80% RRSO1294 $Konta CD za pośrednictwem Discover mają minimalny depozyt w wysokości 2500 USD. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz uzyskać dostęp do swoich środków, zanim osiągną termin zapadalności, możesz je wypłacić, ale będziesz musiał zapłacić karę. Kara za wcześniejsze wycofanie zależy od określonej długości okresu CD. Kara na płycie CD z terminem ważności poniżej jednego roku to trzymiesięczne zwykłe odsetki.

Otwarcie konta CD to doskonała inwestycja, ponieważ masz gwarantowany zwrot, niezależnie od tego, co robi rynek. Twoja stawka CD jest zablokowana ze względu na długość okresu. Im dłuższy okres CD, tym wyższa stawka, którą otrzymasz. Możesz również utworzyć drabinę CD, używając Discover CD z różnymi datami zapadalności, aby stworzyć pewną elastyczność specyficzną dla wypłacania środków.

IRA CDInną opcją dostępną za pośrednictwem Discover są płyty CD IRA. Klienci mogą wybierać między płytami CD Roth IRA i tradycyjnymi płytami IRA, w zależności od potrzeb. Płyty Roth IRA:

 • Są finansowane z dolarów po opodatkowaniu
 • Składki nie podlegają odliczeniu od podatkuZarobki są wolne od podatkuSkładki można wycofać w dowolnym momencie bez kary IRSTradycyjne płyty CD IRA są konfigurowane inaczej. Tradycyjne płyty CD IRA:

  • Są finansowane z pieniędzy przed opodatkowaniem
  • Zarobki odroczone podatkowoSkładki można odliczyć od podatku do określonych limitówŚrodki nie mogą zostać wypłacone bez kary do wieku 59 latPłyty CD IRA za pośrednictwem Discover można finansować środkami z innych kont emerytalnych. Klienci mogą również przenieść IRA z innej instytucji finansowej na płytę Discover IRA.

   Warunki korzystania z usługi Discover dotyczące IRA CD obejmują od trzech miesięcy do 10 lat. Można je otworzyć za jedyne 2500 USD.

   Dostęp w ruchu

   Odkryj, że klienci mogą uzyskać dostęp do swoich kont na kilka sposobów. Konta są zawsze dostępne online.

   Discover Mobile to aplikacja mobilna dostępna na iOS i Androida. Nie tylko możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich kont Discover za pośrednictwem aplikacji, ale możesz także skorzystać z mobilnej wpłaty czekowej, robiąc zdjęcie telefonem lub tabletem.

   Wygoda to ogromny aspekt aplikacji mobilnej Discover. Możesz łatwo zalogować się na swoje konto za pomocą Touch ID. Użytkownicy iPhone’a mogą również zalogować się za pomocą Face ID. Osoby korzystające z aplikacji mogą włączyć Szybki podgląd, który pozwala zobaczyć saldo konta bez faktycznego logowania się na konto. Odkryj bankomaty można również zlokalizować za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

   Discover ma ponad 60 000 bankomatów dostępnych dla klientów. Wszystkie bankomaty w jej sieci są bankomatami bezpłatnymi. Inne banki mogą naliczyć opłatę za korzystanie z bankomatu spoza sieci.

   Kolejną fajną funkcją jest dostęp do Zelle, cyfrowej sieci płatności. Discover i Zelle nawiązały współpracę, umożliwiając klientom łatwe podłączanie kont bankowych do usługi. Zelle umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy między prawie każdym kontem bankowym w USA. Za tę usługę nie są pobierane żadne opłaty.

  • Bez opłat
  • Brak sald minimalnychFunkcja płacenia rachunków onlineKarty zastępcze gratisPonad 60 000 bezpłatnych bankomatówObsługa klienta w USA dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w rokuDostęp do Zelle
  • Brak lokalizacji fizycznych
  • Brak kredytów samochodowychBrak zwrotu opłat za korzystanie z bankomatów spoza sieciJak kumuluje się Discover Bank

   Discover uderza w dom dzięki usługom bankowości internetowej. Oferują konkurencyjne stawki na większości kont, nie mając minimalnego salda ani opłat. Rachunki czekowe przynoszą 1% zwrotu gotówki, co nie jest powszechne w świecie bankowym.

   Discover stoi przy swoich kontach, a nawet oferuje porównania z innymi bankami na swojej stronie internetowej, aby zobaczyć różnice. Jego przejrzystość jest świetna. Elastyczność to jedna z najlepszych cech Discover, widoczna we wszystkich produktach bankowych.

   Myśl o bankowości internetowej przeraża wiele osób, więc jeśli należysz do tej grupy, Discover Bank nie jest najlepszą opcją na następne konto bankowe. Klienci, którzy czują się dobrze bez lokalnego oddziału banku, powinni skorzystać z wysokich zysków w Discover Bank.

   Często zadawane pytania (FAQ)

   Czy Discover oferuje jakieś pożyczki?

   Tak. Oprócz produktów bankowości osobistej Discover oferuje również pożyczki osobiste, pożyczki studenckie i pożyczki pod zastaw domu.

   Pożyczki osobiste można zaciągnąć za pośrednictwem Discover do kwoty 35 000 USD. Stałe stawki wahają się od 6,99% do 24,99% RRSO.

   Odkryj pożyczki studenckie pokrywające do 100% kosztów szkoły. Studenci mogą również otrzymać zniżkę za dobre oceny.

   Elastyczne pożyczki pod zastaw domu są dostępne w Discover na warunkach od 10 do 30 lat. Kwoty pożyczki wahają się od 35 000 do 200 000 USD.

   Czy Discover Bank FDIC jest ubezpieczone?Tak, Discover Bank posiada ubezpieczenie FDIC (FDIC # 5649). Rząd federalny chroni Twoje pieniądze do 250 000 USD na deponenta, według kategorii własności konta, w przypadku upadłości banku.

   Czy Discover Bank jest bezpieczny?Discover Bank poważnie traktuje bezpieczeństwo konta. Robią to poprzez monitorowanie oszustw, ochronę przed oszustwami, szyfrowanie SSL, ochronę płacenia rachunków i inne środki bezpieczeństwa. Klienci Discover nigdy nie będą ponosić odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje bankowe.