Najlepsze promocje kont oszczędnościowych: październik 2020 r

17 lutego 2021

Przeglądasz Internet w poszukiwaniu najlepszego konta oszczędnościowego, które możesz znaleźć i jakoś trafiłeś na ten post? Nie musisz szukać dalej, ponieważ wykonam ciężkie prace i wyszczególnię najlepsze oferty kont oszczędnościowych, bonusy i promocje!

To mądra decyzja finansowa, aby otworzyć jakieś konto oszczędnościowe lub oprocentowane z wielu powodów – takich jak dodatkowy dochód, fundusze awaryjne, oszczędzanie na duży zakup i wiele więcej!

Poniżej wymienię wiele najlepszych dostępnych opcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat ofert, mamy nasze indywidualne, dogłębne recenzje tych opcji, które są dla Ciebie dostępne.

Sprawdź, które banki mają najlepsze rachunki oszczędnościowe i rachunki rynku pieniężnego z wysokimi stopami procentowymi ! Znajdź najwyższe oprocentowanie oszczędności i otwórz konto już dziś.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które konta mają najlepsze stopy oszczędzania, czytaj dalej ten przewodnik, aby zobaczyć, które konto oferuje najwyższe stopy procentowe.

Uwaga redaktora: chcesz mieć bardziej obszerną listę? Tutaj znajduje się pełna lista najlepszych stawek rachunków oszczędnościowych. Aby uzyskać więcej ofert związanych z bankiem, takich jak najlepsze oferty online, zobacz nasz post na temat najlepszych promocji bankowych online. Więcej najlepszych ofert w Twoim stanie znajdziesz w naszym poście na temat najlepszych promocji bankowych w Twoim stanie.

Spis treści

Najlepsze promocje kont oszczędnościowych

Chase konto oszczędnościowe

Chase Savings Account ułatwia rozpoczęcie oszczędzania. Będziesz mieć dostęp do chase.com i ich narzędzi bankowości mobilnej. Poniżej znajdują się wszystkie szczegóły potrzebne do otwarcia konta Chase Savings.

Wymagania dotyczące konta:

 • Aby rozpocząć, otwórz konto Chase Savings SM .
 • Następnie będziesz musiał zasilić konto kwotą 10 000 USD w ciągu 20 dni roboczych.Na koniec będziesz musiał utrzymywać saldo konta przez 90 dni.Wreszcie otrzymasz bonus w ciągu 10 dni roboczych.Konto Konstruktora Oszczędności CIT BankKonto CIT Bank Savings Builder to wielopoziomowe konto oszczędnościowe, które oferuje konkurencyjne stawki RRSO dla osób posiadających kwalifikujące się salda lub chcących dokonać miesięcznego kwalifikującego się depozytu. Poniżej znajdują się wszystkie dane potrzebne do otwarcia konta CIT Bank Savings Builder.

  Wymagania dotyczące konta:

  Po prostu otwórz nowe konto CIT Bank Savings Builder i spełnij określone wymagania. Aby otrzymać wyższą stawkę RRSO, otwórz nowe konto Savings Builder. W ramach oferty wstępnej wszystkie nowe konta CIT Bank Savings Builder automatycznie uzyskują najwyższy poziom RRSO przez pierwszy miesiąc. Po zakończeniu oferty wstępnej wyższy poziom RRSO można zdobyć, spełniając jedno z następujących wymagań:

  • Oszczędzający z wysokim saldem – utrzymuj saldo konta w wysokości 25 000 USD
  • Stwórz nawyk oszczędzania dzięki zwiększeniu poziomu – dokonuj co najmniej jednego miesięcznego depozytu w wysokości 100 USD lub więcej.Odkryj internetowe konto oszczędnościowe bankuSzukasz konta oszczędnościowego, na które możesz wpłacić swoje nadwyżki? Rozważ otwarcie konta oszczędnościowego Discover Bank Online; dostępne w całym kraju. Nie ma wątpliwości, że w placówce internetowej otrzymasz znacznie wyższą stawkę niż w lokalnym oddziale banku. W połączeniu z fenomenalną obsługą klienta możesz również uzyskać świetne oprocentowanie na swoich funduszach z kontem oszczędnościowym Discover Bank Online, rejestrując się już dziś!

   Wymagania dotyczące konta:

   Aby zarabiać odsetki od salda depozytu, po prostu otwórz konto oszczędnościowe online w Discover Bank bez minimalnego salda otwarcia. Rozpocznij i skonfiguruj w ciągu zaledwie kilku minut. Otwórz konto oszczędnościowe online w 3 prostych krokach, a oszczędzisz, zanim się zorientujesz.

   1. Wpisz swoje dane: zarejestruj swój adres, telefon, e-mail i numer ubezpieczenia społecznego (lub inny numer identyfikacyjny podatnika).
   2. Zasil swoje konto: brak minimalnego depozytu do otwarcia. Sfinansuj tyle, ile chcesz. Możesz wysłać czek Discover lub przelać środki z istniejącego konta bankowego. Gotowe: Discover wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a następnie obejrzyj pocztę, aby otrzymać zestaw powitalny.Konto oszczędnościowe American ExpressJeśli oprócz instytucji, na której możesz polegać, szukasz oprocentowanego konta z konkurencyjną stopą procentową, jest to jedno z najlepszych kont do rozważenia! Konto oszczędnościowe American Express jako zero opłat, a zarobisz świetną stawkę, gdy Twoje pieniądze będą rosły. Poniżej znajdują się wszystkie dane potrzebne do otwarcia osobistego konta oszczędnościowego American Express.

    Wymagania dotyczące konta:

    Po prostu otwórz nowe konto oszczędnościowe American Express i zasil swoje konto, a otrzymasz podane oprocentowanie. To konto nie ma opłat miesięcznych ani minimalnego depozytu, więc bardzo polecam sprawdzenie tego konta, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze.

    Konto BBVA Money MarketZ kontem BBVA Money Market uzyskasz wszystkie korzyści tradycyjnego konta oszczędnościowego – takie jak łatwy dostęp do swoich pieniędzy – z wyższym oprocentowaniem, aby szybciej zwiększyć swoje pieniądze. Złóż wniosek o konto na rynku pieniężnym online i zacznij oszczędzać więcej już dziś. Poniżej znajdują się wszystkie szczegóły potrzebne do otwarcia konta BBVA Money Market.

    Wymagania dotyczące konta:

    Po prostu otwórz nowe konto Money Market online z minimalnym depozytem otwierającym w wysokości 25 $, aby zacząć zarabiać odsetki od dziennego gromadzonego salda.

    Bezpośrednie konto oszczędnościowe HSBCHSBC Direct Savings jest internetowym kontem oszczędnościowym oferowanym przez HSBC. To świetne, łatwe w obsłudze konto na równi z najlepszymi w branży. Oferują konkurencyjną stawkę RRSO, a także niski wymóg depozytu otwierającego. Poniżej znajdują się wszystkie dane potrzebne do otwarcia Konta Oszczędnościowego HSBC Direct.

    • Dostępność : ogólnopolska
    • Termin ważności : brak na liście Zapytanie kredytowe : Soft Pull Finansowanie kredytowe : brak Wymagany depozyt na otwarcie : 1 $ Wymaganie wpłaty bezpośredniej : Nie Miesięczna opłata za usługę : brak Opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy : Brak wymienionych Wymagania dotyczące konta:

     Skorzystaj z jednej z najlepszych stawek oszczędnościowych dzięki dostępnemu wyłącznie online kontu HSBC Direct Savings. Po prostu otwórz bezpośrednie konto oszczędnościowe online i zasil swoje konto, a będziesz na dobrej drodze do uzyskania doskonałej stawki RRSO.

     Konto oszczędnościowe UFB Direct High YieldKonto UFB High Yield Savings oferuje najwyższy zysk, ale wymaga również minimalnego salda w wysokości 25 000 USD, aby je zarobić. Salda poniżej tego poziomu zarabiają 0 procent. Konto High Yield Savings nie wiąże się z opłatą za utrzymanie.

     • Dostępność : ogólnopolska
     • Termin ważności : brak na liście Zapytanie kredytowe : Soft Pull Finansowanie kredytowe : brak Wymagany depozyt na otwarcie : 25 000 $ Wymaganie wpłaty bezpośredniej : Nie Miesięczna opłata za usługę : brak Opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy : Brak wymienionych Wymagania dotyczące konta:

      Po prostu otwórz nowe konto oszczędnościowe UFB Direct High-Yield z kwotą 25 000 USD i zacznij zarabiać zgodnie z podaną stawką RRSO!

      Wysokodochodowe konto oszczędnościowe Synchrony BankJeśli szukasz nowego konta oszczędnościowego dostępnego w całym kraju, Synchrony Bank High Yield Online Savings oferuje wysokie zyski z Twoich środków. Wysokodochodowe konto oszczędnościowe Synchrony Bank oferuje jeden z najwyższych zysków w branży, a także oferuje kilka cennych funkcji, których nie ma wiele kont oszczędnościowych, takich jak zwrot opłaty za bankomat.

      • Dostępność : ogólnopolska
      • Termin ważności : brak na liście Zapytanie kredytowe : Soft Pull Finansowanie kredytowe : brak Wymagany depozyt na otwarcie : 0,01 USD + Wymaganie wpłaty bezpośredniej : Nie Miesięczna opłata za usługę : brak Opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy : Brak wymienionych Wymagania dotyczące konta:

       1. Otwórz konto oszczędnościowe Synchrony Bank High Yield Savings.
       2. Zarób 0,75% RRSO na wszystkich saldach, które wpłacasz na swoje konto Synchrony Bank High Yield Savings!Konto oszczędnościowe Barclays OnlineDostępne w całym kraju, Barclays oferuje jeden z najwyższych zysków z twoich funduszy za otwarcie nowego konta oszczędnościowego Barclays Online. Barclays Online Savings sprawdza wiele pól pod kątem tego, co jest istotne dla konta oszczędnościowego, w tym wysokiego rocznego zysku procentowego (RRSO), nacisku na obniżenie opłat i wyjątkowej wygody.

        • Dostępność : ogólnopolska
        • Termin ważności : brak na liście Zapytanie kredytowe : Soft Pull Finansowanie kredytowe : brak Wymagany depozyt na otwarcie : 0,01 USD + Wymaganie wpłaty bezpośredniej : Nie Miesięczna opłata za usługę : brak Opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy : Brak wymienionych Wymagania dotyczące konta:

         1. Otwórz konto oszczędnościowe Barclays Online.
         2. Zarób 0,60% RRSO na wszystkich saldach, które wpłacasz na swoje konto Barclays Online Savings!Werdykt autora

          To tylko krótka lista tego, co uważamy za najlepsze oferty kont oszczędnościowych, bonusy i promocje. Jest ich o wiele więcej, więc nie ograniczasz się tylko do wymienionych tutaj. Podczas otwierania konta bankowego ważne jest, aby poznać wszystkie ważne szczegóły, takie jak twardy lub miękki ciąg lub co liczy się jako bezpośredni depozyt.

          W BankDealGuy dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Ci najnowsze informacje o wszystkich transakcjach i promocjach bankowych. Jeśli znajdziesz inny bonus bankowy, o którym nie wiemy, nie krępuj się komentować na dowolnej z naszych stron z recenzjami banków, a my upewnimy się, że mamy najnowsze aktualizacje! Sprawdź naszą pełną listę promocji bankowych!