Który raport kredytowy wyciąga bank w USA?

Category: Mogą Mieć
17 lutego 2021

Bank US Bank najprawdopodobniej wykorzysta Twój raport kredytowy TransUnion przy rozpatrywaniu wniosku o zatwierdzenie Twojej karty kredytowej. Przeanalizowaliśmy 210 zapytań kredytowych zgłoszonych przez konsumentów w okresie od stycznia 2015 r. Do grudnia 2017 r. I stwierdziliśmy, że bank korzysta ze wszystkich trzech głównych amerykańskich biur kredytowych w zakresie danych dotyczących kredytów konsumenckich, ale wydaje się, że bank amerykański najczęściej sprawdza raporty kredytowe klientów TransUnion.

Znając te kluczowe informacje, możesz dopracować swój raport kredytowy, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zatwierdzenia karty kredytowej banku amerykańskiego.

Skąd mamy dane

Ogólnie rzecz biorąc, instytucje finansowe i pożyczkodawcy nie ujawniają konkretnych biur kredytowych w USA, z których korzystają podczas sprawdzania czyjegoś wniosku o kartę kredytową. US Bank nie jest wyjątkiem. Dlatego musimy zwrócić się do osób, które dzielą się własnymi doświadczeniami podczas ubiegania się o kartę kredytową banku amerykańskiego. Są w stanie zobaczyć, które z ich raportów kredytowych zarejestrowały twarde zapytanie z US Bank – mogą zaoferować ten punkt danych, aby pomóc innym, którzy mają również ubiegać się o kartę kredytową US Bank.

Zwróciliśmy się do bazy danych kredytów na CreditBoards.com, gdzie każdy może przesłać wyniki swoich wniosków do różnych firm obsługujących karty kredytowe. Chociaż dane pochodzą sprzed wielu lat, zdecydowaliśmy się zebrać wyniki z ostatnich 3 lat na potrzeby najnowszych praktyk dotyczących zapytań kredytowych stosowanych przez US Bank.

Co oznaczają dla Ciebie nasze badania

Chcemy, abyś był dobrze poinformowany, jeśli chodzi o raport kredytowy, który określa Twoje szanse na zatwierdzenie karty kredytowej banku amerykańskiego. Zapoznaj się z powyższą tabelą, aby znaleźć swój stan zamieszkania, aby zobaczyć, które biura kredytowe są preferowane przez bank amerykański w tym stanie. Dzięki temu możesz przygotować konkretny raport kredytowy, aby zwiększyć szanse na zatwierdzenie wniosku o kartę kredytową – najlepiej z możliwym niższym oprocentowaniem.

Należy jednak pamiętać, że amerykański bank może zdecydować o wyciągnięciu więcej niż jednego raportu kredytowego. Dlatego uważamy, że każdy powinien sumiennie utrzymywać rzetelne raporty kredytowe we wszystkich amerykańskich biurach kredytowych. Te badania pokazują tylko, który raport kredytowy powinien być traktowany priorytetowo, gdy myślisz o złożeniu wniosku.

Jak sprawdzić własne raporty kredytowe

Jedynym źródłem, które polecamy w przypadku bezpłatnych raportów kredytowych, jest AnnualCreditReport.com. Jest to usankcjonowana przez rząd strona internetowa, która została stworzona, aby zapewnić społeczeństwu miejsce do pobierania raportów kredytowych. Każdy może otrzymać jeden raport kredytowy od każdego z trzech biur kredytowych w USA – Equifax, Experian i TransUnion – co 12 miesięcy. Nie musisz podawać żadnych danych karty kredytowej ani nie będziesz mieć abonamentu na jakąś kosztowną usługę monitorowania kredytu.

Korzystałem z tej strony regularnie przez ostatnią dekadę i oto kilka wskazówek, którymi mogę się z wami podzielić, kiedy sporządzacie własne raporty kredytowe.

 • Dokładnie sprawdź wprowadzone dane osobowe. Wielokrotne podanie nieprawidłowych danych może tymczasowo uniemożliwić dostęp do raportów kredytowych, ponieważ witryna podejrzewa oszustwo tożsamości.
 • Zostaniesz poproszony o kilka pytań dotyczących Twoich danych osobowych i historii kredytowej, aby zweryfikować Twoją tożsamość. Te pytania mogą nie mieć dla Ciebie żadnego sensu, ponieważ nie dotyczą Ciebie. Nie bój się więc odpowiedzieć „żadne z powyższych.Ponowne wyświetlenie raportu kredytowego może być niemożliwe, jeśli zamkniesz okno przeglądarki. Zapisz raport na swoim komputerze, zrób zrzut ekranu lub wydrukuj go na przyszłość.Jeśli chcesz monitorować swój kredyt przez cały rok, rozważ rozłożenie sposobu pobierania raportów – co 4 miesiące z innego biura informacji kredytowej.Raport kredytowy można również poprosić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 1-877-322-8228.

  Jeśli wolisz pocztę, musisz wypełnić ten formularz i wysłać go na adres:

  • Usługa żądania rocznego raportu kredytowego

   PO Box 105281

   Atlanta, GA 30348-5281Zapytania telefoniczne i pocztowe zostaną wysłane w ciągu 15 dni od złożenia wniosku.

   Jak uzyskać dodatkowe raporty kredytowe TransUnion

   Jeśli już pobrałeś swój darmowy raport kredytowy TransUnion za rok, ponieważ jest to ten, który jest bardziej odpowiedni dla wniosków o karty kredytowe US ​​Bank, istnieją dodatkowe sposoby, na które możesz mieć pozwolenie na pobranie innego TransUnion za darmo lub za obniżoną opłatą.

   TransUnion: bezpłatne lub obniżone opłaty za raporty kredytowe Stan 1 wniosek Dodatkowe prośby Ramy czasowe Kalifornia 8 USD8 USDZawsze Kolorado Wolny8 USDRok kalendarzowy Connecticut 5 USD7,50 USD12 miesięcy Gruzja WolnyWolnyZawsze Maine Wolny5 USD12 miesięcy Maryland Wolny5 USD12 miesięcy Massachusetts Wolny8 USDRok kalendarzowy Minnesota 3 USD3 USDZawsze Mississippi WolnyWolnyZawsze Montana 8,50 USD8,50 USDZawsze New Jersey Wolny8 USD12 miesięcy Portoryko Wolny11,50 $Rok kalendarzowy Vermont Wolny7,50 USD12 miesięcy Wyspy Dziewicze 1 $1 $ZawszeW przypadku odmowy przyznania linii kredytowej możesz poprosić bank o kopię raportu kredytowego, który został wykorzystany do odrzucenia Twojego wniosku. (Masz prawo prosić o to).

   Gdy będziesz mieć możliwość przejrzenia raportu kredytowego, możesz podjąć kroki, aby poprawić swój kredyt. Podzielimy się niektórymi z wypróbowanych i prawdziwych metod udoskonalania raportu kredytowego.

   Sposoby ulepszenia raportów kredytowych

   Teraz, gdy wyciągnąłeś raport kredytowy, który najprawdopodobniej będzie używany przez Bank USA, możesz podjąć kroki, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie wniosku. Oto sposoby, które mogą mieć znaczący pozytywny wpływ na Twój profil kredytowy:

   • Kwestionuj wszystkie błędy. Dokładnie przejrzyj swój raport kredytowy, aby sprawdzić, czy jakiekolwiek informacje na jego temat są niedokładne. Czy Twoje dane osobowe są błędne? Czy historia płatności na jednej z Twoich linii kredytowych jest nieprawidłowa? Oto przykłady błędów, które mogą zaszkodzić Twojemu kredytowi. Na końcu każdego raportu kredytowego biura informacji kredytowej przedstawiają szczegółowe instrukcje dotyczące naprawienia tych błędów.
   • Usuń wszelkie zaległości. Jeśli istnieją jakiekolwiek negatywne zapisy wskazujące na zaległy lub niespłacony dług w przeszłości, najlepiej jest negocjować z tymi wierzycielami (byłymi lub obecnymi), aby usunąć uwagę z pliku. Spłacaj jak najwięcej długu. Ci, którzy mają wysokie saldo na swoich liniach kredytowych, mogą oznaczać, że są bardzo zależni od pożyczonych środków. Co więcej, niższe saldo zadłużenia ma tendencję do podnoszenia zdolności kredytowej. Zwiększ swoje limity kredytowe. Zwiększając kwotę, którą możesz pożyczyć, będzie wyglądać tak, jakbyś wykorzystywał mniejszy procent swoich limitów kredytowych. Wiele firm obsługujących karty kredytowe umożliwia złożenie wniosku o zwiększenie limitu kredytowego za pośrednictwem konta internetowego lub telefonicznie. Należy pamiętać, że to żądanie może wymagać twardego zapytania o kredyt – możesz anulować żądanie i nie wpływać to na swój kredyt.Kiedy skończysz, nie idź od razu do US Bank, aby wypełnić wniosek kredytowy. Zrozumiesz, dlaczego w następnej sekcji.

    Kiedy Twój raport kredytowy zostanie zaktualizowany

    Zmiany na istniejących kontach kredytowych nie są codziennie zgłaszane do biur informacji kredytowej. W rzeczywistości aktualizacja raportów kredytowych może zająć do 30 dni. Zwykle raport kredytowy rejestruje ostatnie zmiany po cyklu wyciągów u danego pożyczkodawcy.

    Tak więc, jeśli dołożyłeś starań, aby dopracować swoje raporty kredytowe, może minąć trochę czasu, zanim zmiany zostaną odzwierciedlone w raportach kredytowych.