Karta kredytowa Ultamate Rewards

Karta kredytowa Ultamate Rewards
Category: Pomocą Karty
16 października 2020

Ujawnienie reklamodawcy

Credit Card Insider to niezależna witryna internetowa obsługująca reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart ani nasze najlepsze wybory kart redakcji. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz” emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.Listę tych wydawców można znaleźć w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

Karta kredytowa Ultamate Rewards

Najważniejsze cechy i funkcje

  • NAGRODY
  • PRZELEWY SALDA
  • OPŁATY
  • ZALICZKI GOTÓWKOWE

Nagrody

  • 2X punktów za każdego dolara wydanego w Ulta Beauty i ulta.com

BONUS WSTĘPNY

Przelewy salda

Przelew salda to sposób na przeniesienie zadłużenia z jednej karty kredytowej na drugą w celu zaoszczędzenia pieniędzy na odsetkach.

Intro Transfer Salda APR Nie dotyczy
Regularny transfer salda APR Nie dotyczy
Opłata za przeniesienie salda Nie dotyczy

Jak przelać saldo na karcie kredytowej

Kara APR Nie dotyczy
Opłata za opóźnienie Nie dotyczy
Zwrot opłaty za płatność Nie dotyczy
Opłata roczna za dodatkowe karty Nie dotyczy
Opłata za transakcję zagraniczną Nie dotyczy

Dowiedz się o rodzajach opłat za karty kredytowe

Zaliczki gotówkowe

Pożyczenie gotówki na karcie kredytowej to pożyczka gotówkowa. Zaliczki gotówkowe zwykle wiążą się z bardzo wysokimi opłatami. Co gorsza, zaliczki gotówkowe mogą sygnalizować pożyczkodawcom, że nie jesteś odpowiedzialny za pieniądze.

APR zaliczki gotówkowej Nie dotyczy
Opłata za zaliczkę Nie dotyczy

Jak otrzymać zaliczkę gotówkową za pomocą karty kredytowej

Karta kredytowa Ultamate Rewards

Najważniejsze

  • 2X punktów za każdego dolara wydanego w Ulta
  • 20% zniżki na pierwszy zakup w Ulta
  • Korzyści i rabaty tylko dla członków w Ulta
  • Brak opłaty rocznej
O EMITENTACH

Comenity Capital Bank

Comenity Capital Bank ma kilka typów kart w zależności od Twoich potrzeb.

Zarządzaj swoim kontem i opłać rachunek

Zwykle możesz zapłacić rachunek online na swoim

Porozmawiaj z obsługą klienta

Karta kredytowa Ultamate Rewards zapewnia szereg ekskluzywnych korzyści w Ulta Beauty.

Kiedy zarejestrujesz się w celu uzyskania tej karty, zostaniesz członkiem Ultamate Rewards, co obejmuje 2X punktów za dolara w sklepie Ulta w sklepie i online.

Nie ma opłaty rocznej , a przy pierwszym zakupie kartą otrzymasz 20% zniżki .

2020 Credit Card Insider

UJAWNIENIE REKLAMODAWCY: Credit Card Insider to niezależna witryna wspierana przez reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie mają wpływu na oceny kart ani nasze najlepsze oferty kart. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz” emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

UJAWNIENIE OD REDAKCJI: Treści redakcyjne na tej stronie nie są dostarczane przez firmy, których produkty są prezentowane. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub oceny przedstawione tutaj należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Reklamodawcę.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: Wszystkie informacje zamieszczone w tej witrynie były aktualne w momencie jej pierwszej publikacji. Dołożono wszelkich starań, aby treść była aktualna i dokładna. Jednak Insider kart kredytowych nie gwarantuje dokładności ani kompletności dostarczonych informacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymienionych produktów, odwiedź witrynę banku lub emitenta.