Jak wykonać przelew Venmo na kartę debetową

Category: Twoja Karta
17 lutego 2021

Venmo oferuje szeroką gamę wygodnych funkcji, w tym kartę debetową Venmo. Możesz połączyć kartę debetową ze swoim kontem Venmo, co umożliwia łatwe śledzenie wydatków w aplikacji i na stronie internetowej Venmo. Aby korzystać z karty debetowej, musisz przelać pieniądze na połączone konto. Dodatkowo, jeśli chcesz dokonać przelewu na czyjąś kartę debetową Venmo, a więc na konto Venmo tej osoby, istnieje łatwy sposób, aby to zrobić.

W tym poście dowiemy się, jak dokonać przelewu na swoją lub cudzą kartę debetową.

Jak przelać na kartę debetową

Aby dokonać przelewu na swoją kartę debetową, musisz najpierw upewnić się, że karta debetowa jest połączona z Twoim kontem Venmo. W ten sposób będziesz mógł wydać kartę debetową, a płatność zostanie pobrana z połączonego konta. Aby połączyć swoją kartę debetową (lub kredytową), wykonaj poniższe czynności.

 1. Otwórz aplikację Venmo.
 2. Znajdź i stuknij przycisk „☰ u góry.Znajdź „Ustawienia i wybierz „Metody płatności.Wybierz „Dodaj bank lub kartę…, a następnie wybierz „Karta.Dodaj dane karty ręcznie. Możesz też zeskanować go za pomocą aparatu w telefonie.Po dodaniu karty upewnij się, że ustawiłeś ją jako podstawową metodę płatności. Aby to zrobić, przejdź ponownie do „Ustawień, a następnie do „Metody płatności.

  Dodaj (przelej) pieniądze na swoją kartę debetowąTwoja karta jest teraz aktywna i gotowa do użycia. Jeszcze jedna rzecz, którą musisz zrobić, to przelać (dodać) pieniądze na swoje konto Venmo, które jest połączone z Twoją kartą debetową. Zasadniczo to Twoje konto Venmo musi zostać zasilone środkami, a nie karta debetowa, ponieważ karta debetowa pobiera pieniądze z Twojego konta.

  „ Zakupy kartą Venmo są finansowane z salda Venmo. – Doładowanie karty Venmo

  Aby przelać środki, wykonaj poniższe czynności.

  1. Otwórz aplikację Venmo.
  2. Stuknij ikonę „☰ u góry głównego ekranu.Wybierz „Zarządzaj saldem.Wybierz „Dodaj pieniądze.Wprowadź kwotę przelewu i dotknij „Gotowe.Sprawdź konto bankowe, z którego chcesz wysłać pieniądze. I dotknij „Dalej.Na koniec sprawdź szczegóły przelewu, w tym przewidywaną datę przyjazdu, i dotknij „Dodaj pieniądze.
   • * Po zakończeniu ostatniego kroku nie ma możliwości anulowania polecenia przelewu. Korzystając z aplikacji Venmo, możesz łatwo dodać pieniądze do salda Venmo na kartę debetową. Jeden z kroków wymagał wybrania banku. Jeśli nie połączyłeś swojego banku, dodałem przewodnik, jak połączyć konto bankowe.

    Jak połączyć swoje konto bankoweAby załadować pieniądze na swoje konto Venmo, jednym prostym sposobem jest bezpośrednie wypłacenie środków z konta bankowego. Aby połączyć swoje konto bankowe, wykonaj poniższe czynności.

    1. Dotknij ikony „☰ u góry aplikacji.
    2. Wybierz „Ustawienia, a następnie „Metody płatności.Wybierz „Dodaj bank lub kartę… i wybierz „Bank.Wybierz preferowaną metodę weryfikacji.Jeśli chcesz dodać konto bankowe ręcznie, nie wpisuj numeru czeku, który pojawia się po numerze konta. Venmo ostrzega, że ​​może to spowodować niepowodzenie lub odrzucenie przelewów przez Twój bank. Ponadto, w przypadku ręcznego dodawania, Venmo prześle małe kwoty (poniżej 1 USD) na Twoje konto bankowe w celu zweryfikowania własności. Aby zapobiec wszelkim opłatom w rachunku bieżącym lub opłatom bankowym, upewnij się, że na swoim koncie bankowym masz co najmniej 2 USD.

     Jak przelać na czyjąś kartę debetową

     Jeśli szukasz sposobu na przelew na czyjąś kartę debetową, musisz wysłać środki na konto Venmo tej osoby. Aby wykonać przelew, wykonaj poniższe czynności.

     1. Przejdź do aplikacji Venmo i znajdź ikonę płatności w prawym górnym rogu. Ikona wygląda jak poniżej.
     2. W polu tekstowym wprowadź nazwę użytkownika Venmo odbiorcy. Możesz wyszukiwać na liście znajomych, przewijając w dół. Jeśli wysyłasz środki do tej osoby po raz pierwszy, Venmo poprosi Cię o potwierdzenie, że jest to właściwa osoba.
     3. Wprowadź kwotę, którą chcesz przelać.Możesz również napisać notatkę o płatności. Możesz także wybrać opcję pokazania transakcji „Znajomym, „Publicznej lub „Prywatnej.Po wypełnieniu możesz wybrać „Zapłać.Na koniec możesz zdecydować, w jaki sposób chcesz zapłacić. Dostępne opcje obejmują kartę kredytową / debetową lub konto bankowe, które jest podobne do twojego konta Venmo.Gdy wszystko jest w porządku, dotknij „Zapłać. Venmo wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a transakcja pojawi się w historii.Otóż ​​to. Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje sposób na usunięcie historii transakcji Venmo, sprawdź mój drugi post, „ Jak usunąć historię Venmo .

      Wniosek

      Dowiedzieliśmy się, jak przelać środki na kartę debetową Venmo lub inną osobę. Metody są dość proste. Pamiętaj tylko, że musisz przelać środki na swoje konto Venmo, które jest podobne do Twojej karty debetowej. To samo dotyczy przeniesienia na inną osobę. Korzystając z funkcji, możesz teraz łatwo ładować i przesyłać środki na karty debetowe.

      Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Venmo, sprawdź następujące posty: