Jak mogę przelać pieniądze z mojego konta bankowego w USA?

Category: Wells Fargo
17 lutego 2021
TransferWise
Jak mogę przelać pieniądze z mojego konta bankowego w USA?Ponieważ opcje przelewu pieniędzy różnią się w zależności od banku, wybierz odpowiedni bank:

Przelew ACH lub elektroniczny transfer środków (EFT) – niektóre banki oferują takie przelewy, które są odpowiednikiem przelewu bankowego. Zwykle są wolniejsze niż przelewy bankowe, ale mogą też kosztować mniej. Aby wysłać jeden z tych dokumentów, musisz użyć naszego numeru rozliczeniowego ACH i numeru konta (oba wyświetlane w ostatnim kroku podczas tworzenia płatności na karcie „Przelew).

Pamiętaj, że jeśli wysyłasz z jednego z naszych własnych krajów licencyjnych i chcesz wysłać nam przelew bankowy, musi on zostać wysłany jako przelew „tego samego dnia. Nasz bank nie akceptuje przelewów „następnego dnia roboczego lub „3 dni roboczych w tych stanach.

Znajdź coś, czego brakuje lub nie jest dokładne? Daj nam znać!

Bank AmerykiAby wysłać przelew bankowy, zaloguj się do bankowości internetowej i wybierz zakładkę Przelewy, a następnie wybierz zakładkę Zewnętrzne przelewy bankowe. Bank of America prawdopodobnie obciąży cię opłatą

25 USD za ten przelew.

BillPay – możemy przyjąć te płatności z Bank of America sprawdź dokładnie w swoim banku, aby upewnić się, że wyślą płatność elektronicznie, a nie czekiem papierowym.

Pamiętaj, że jeśli wysyłasz z jednego z naszych własnych krajów licencyjnych i chcesz wysłać nam przelew bankowy, musi on zostać wysłany jako przelew „tego samego dnia. Nasz bank nie akceptuje przelewów „następnego dnia roboczego lub „3 dni roboczych w tych stanach.

PościgAby wysłać przelew, zaloguj się do bankowości internetowej Chase. Kliknij zakładkę „Płatności i przelewy i skonfiguruj nowy przelew. Chase prawdopodobnie cię obciąży

30 $ za ten przelew.

Quickpay – pamiętaj, że nie możemy przyjąć tych płatności od Chase.

Wells FargoAby wysłać zwykły przelew bankowy, musisz odwiedzić oddział Wells Fargo. Jeśli masz już podpisaną Umowę przelewu w oddziale, możesz również skonfigurować przelewy przez telefon. Wells Fargo prawdopodobnie cię obciąży

30 $ za ten przelew.

PNC BankAby wysłać zwykły przelew bankowy, musisz odwiedzić oddział banku PNC. Bank PNC prawdopodobnie obciąży Cię opłatą

25 USD za ten przelew. BillPay – pamiętaj, że nie możemy akceptować BillPay z PNC Bank.

CitibankKorzystając z bankowości internetowej Citibank, masz dwa różne sposoby przesyłania pieniędzy w kraju; przelew bankowy lub przelew zewnętrzny. Przelew jest szybszy, ale Citibank prawdopodobnie obciąży Cię opłatą

35 $ ​​za ten przelew. Przelew zewnętrzny jest wolniejszy i dotyczy tylko przelewów do 2000 USD, ale zwykle bez dodatkowej opłaty.

Aby wysłać przelew lub przelew zewnętrzny, zaloguj się do bankowości internetowej Citibank. Następnie przejdź do „Płatności i przelewy, wybierz z niej wybrany przelew i wprowadź dane rachunku bankowego TransferWise, które otrzymałeś (pamiętaj, że to, co nazywamy numerem rozliczeniowym, może być nazywane numerem ABA).

TD BankAby wysłać zwykły przelew bankowy, musisz udać się do oddziału TD Banku. TD Bank prawdopodobnie obciąży Cię opłatą

25 USD za ten przelew.

Pamiętaj, że nie możemy akceptować BillPay od TD Bank. Poza tym, pomimo nazwy, nie będziesz mógł skorzystać z opcji „Przelewy na rachunki poza TD Bank.

Jestem w innym bankuAkceptujemy przelewy ze wszystkich banków, ale niestety nie możemy aktualizować instrukcji dla wszystkich, więc oto kilka ogólnych zasad:

Przelew bankowy – to najczęstszy sposób przesyłania pieniędzy w kraju. Niektóre banki oferują to za pośrednictwem bankowości internetowej, inne wymagają kontaktu telefonicznego lub wizyty w oddziale w celu skonfigurowania przelewu. Twój bank prawdopodobnie pobierze opłatę od 20 do 35 USD za wykonanie tego przelewu.

BillPay – akceptujemy tylko płatności BillPay wysyłane elektronicznie (jako ACH). Jeśli Twój bank spróbuje wysłać pieniądze jako czek, zostanie on odrzucony, ponieważ nie możemy ich przyjąć. Sprawdź to w swoim banku przed próbą skorzystania z usługi BillPay, aby uniknąć rozczarowania.

Przesyłanie pieniędzy na nasz adres e-mail / numer telefonu – niestety nie możemy przyjąć żadnych przelewów wysyłanych w ten sposób.