Dlaczego Bitcoin Cash rośnie?

Category: Które Możesz
17 lutego 2021

Nowe wydarzenia przyczyniły się do nagłego wzrostu wartości Bitcoin Cash.

Udostępnij ten artykuł:

Nowe wydarzenia doprowadziły do ​​nagłego wzrostu wartości gotówki bitcoin w ciągu ostatnich kilku dni. Co to jest? Czy powinniśmy teraz kupić Bitcoin Cash?

Dlaczego Bitcoin Cash rośnie?

Spis treści

Coinbase

Najpopularniejszy portfel kryptowalut w USA – Coinbase – ogłosił, że będzie oferował handel gotówką bitcoin na swojej platformie wymiany GDAX. Co się działo później? Bitcoin Cash osiągnął wartość 3000 USD. Najwyższy poziom tego altcoina.

Coinbase na krótko stał się numerem. 1 aplikacja w App Store, gdy bitcoin osiągnął rekordowy poziom ostatnio. Oznacza to, że Coinbase jest dostępny w setkach tysięcy telefonów w USA. Ogłaszając handel Bitcoin Cash, oferuje ludziom dostęp do niego.

Zmęczenie Bitcoinem

Kiedy Bitcoin osiągnął poziom 20 000 USD (około 1 mln ₱!), Zaczął wykazywać oznaki zmęczenia. Oznacza to, że po tym nie przełamuje żadnych nowych rekordów wszech czasów. Od godziny 9:28 bitcoin jest na poziomie 865 000 jenów. Według analizy jest to powód, dla którego wielu inwestorów szuka altcoinów, aby poszerzyć swój portfel.

Bitpay

Jeśli często korzystasz z Bitpinas, zauważysz, że pisaliśmy o alternatywnym sposobie kupowania gier Steam za pomocą bitcoin lub litecoin. Procesorem płatności, który to umożliwia, jest Bitpay. Bitpay ogłosił obsługę Bitcoin Cash. Oznacza to więcej sposobów płacenia za przedmioty ze świata rzeczywistego lub przedmioty cyfrowe przy użyciu gotówki bitcoin. Bo przyznajmy – czy moneta jest zrobiona, aby ułatwić transakcje, a jednak nie możesz jej użyć?

Bitcoin.com

Roger Ver jest założycielem Bitcoin.com. Nazywa się go również „Bitcoin Jesus. Od lat mówi, aby nigdy nie zostawiać swoich bitcoinów na giełdach, ponieważ mogą zostać zhakowane.

Bitcoin Jesus opowiada się za wymienianiem bitcoinów, aby móc je szybko sprzedać, gdy najpopularniejsza kryptowaluta przejdzie na korzyść gotówki bitcoin.

Ponadto współzałożyciel bitcoin.com, Emil Oldenburg, powiedział, że sprzedał również wszystkie swoje bitcoiny.

Czy powinienem kupić Bitcoin Cash?

W Bitpinas zawsze kierujemy się złotą zasadą – inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić. Nagły wzrost wartości gotówki bitcoinowej pokazuje zmienność kryptowaluty – tak proste, jak ogłoszenia lub tweety mogą wywołać wzrost wartości.

Następnym jest to, i to jest coś, o czym słyszą wszyscy nowi inwestorzy kryptowalut – że inwestujesz tylko w projekty, w które wierzysz. Tak więc teoretycznie zainwestowałeś w bitcoiny, ponieważ wierzysz w jego wizję ułatwiania transakcji bez pośredników. W tym przypadku wierzysz, że gotówka Bitcoin z powodzeniem przeprowadzi transakcje łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Czytaj więcej:

Uwagi i zrzeczenie się:

  • Jeśli podoba Ci się to, co tu czytasz, rozważ zapisanie się do naszego newslettera! Śledź Bitpinas w Telegramie.
  • Aby uzyskać informacje prasowe, treści sponsorowane i inne opcje reklamowe, kliknij tutaj.
  • Inwestuj w bitcoiny (lub w dowolne altcoiny) tylko tyle, ile możesz stracić!
  • Nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka. Rozpowszechniaj swoje inwestycje w bitcoiny i kryptowaluty.
  • Przed zainwestowaniem w jakąkolwiek kryptowalutę sprawdź ludzi za nią stojących, jej misję i inne szczegóły, aby upewnić się, że warto w nie inwestować. Nie inwestuj w coś, czego nie znasz.
  • Ten artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi porady inwestycyjnej. Twoje działania są wyłącznie Twoją odpowiedzialnością. Nic nie zastąpi prowadzenia własnych badań. Ta strona internetowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść, ani nie będzie żądać przypisania twoich zysków .